Jste učitel či profesor?

 

Můžete poskytnout své přednášky k publikaci na webu nezávislé běloruské humanitní instituce. Mezi žádané oblasti přednášek patří literatura, novodobá historie, žurnalistika, filozofie a další společenské vědy. Přednášky přeložíme do běloruštiny a budeme je publikovat na webu, který v Bělorusku využívá několik tisíc studentů (16 let a výše) jako podklady ke studiu. Na svých státních školách k mnohým zajímavým tématům nemají přístup. Pošlete nám návrh témat, případně přímo vaše přednášky či články na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Pracujete na základní či střední škole a Vaše škola by měla zájem o spolupráci s běloruskou? Pro žáky z obou zemí to bude bezesporu přínosné a objevné. Nemůžeme pomoci zajistit výměnu finančně, ale zprostředkujeme Vám kontakt se vstřícnou běloruskou školou.

 

Můžeme na Vaší škole také uspořádat přednášku či diskuzi o Bělorusku, občanské společnosti a lidských právech. Dejte nám svůj zájem vědět na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .